OBRABIARKI DO DREWNA

obrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORNobrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORNobrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORNobrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORNobrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORNobrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORNobrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORN

obrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORN

POLSKA
76-200 Słupsk
ul. Wrocławska 4
tel.: +48 59 842 66 67
        +48 59 848 10 87

www.acorn.slupsk.pl
biuro.acorn@neostrada.pl

WEJŚCIE

obrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORN
Fabryka Obrabiarek "ACORN" s.c. występuje na rynku od 1989 roku. Specjalizujemy się w produkcji małogabarytowych obrabiarek do drewna. Wyroby naszej produkcji znane są na terenie całej Polski i nie tylko.

Produkowane przez nas obrabiarki cieszą się dużym zainteresowaniem dzięki funkcjonalności i niezawodności działania.

Nasze maszyny przeznaczone są do prac stolarskich oraz dekoracyjnej obróbki drewna w warunkach domowych przez majsterkowiczów i modelarzy.

Obrabiarka charakteryzuje się prostą obsługą i łatwą zmianą oprzyrządowania, a odpowiednia moc silnika i dodatkowe wyposażenie pozwalają na wykonywanie różnego rodzaju elementów użytkowych, np. boazerii, podłóg oraz przedmiotów ozdobnych i dekoracyjnych z drewna o gabarytach określonych w danych technicznych.

obrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORNobrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORNobrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORNobrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORN

Oferujemy w swoim asortymencie wyposażenie i akcesoria stanowiące elementy wymienne do naszych obrabiarek. Są to części znormalizowane, wyprodukowane dla potrzeb naszych i podobnych nam urządzeń, tj: piła tarczowa, paski klinowe, frezy, itp.

Parametry wszystkich elementów i części odpowiadają standardom zgodności z obrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORN.

obrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORN

obrabiarki do drewna pilarki strugarki grubościówki Polska Słupsk ACORN